Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Opalenica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Opalenica – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Opalenica to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a nade wszystko wymagającym czasu. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Opalenica. To my przejmiemy przekazanie działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Opalenica i skup domów Opalenica – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne lokalizacje. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Opalenica pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Opalenica to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Opalenica to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie własności poprzedzone jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Opalenica przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym nakreślone zostają główne atuty i minusy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych zapisów, określa cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić przez telefon, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Opalenica, skup domów Opalenica a także skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Opalenica. Kupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą kupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – wizytę u notariusza. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Opalenica najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W razie, gdy klient woli wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Opalenica w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ