Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gdańsk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gdańsk – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Gdańsk to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Gdańsk. To my przejmiemy sprzedanie domu końcowemu klientowi, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk oferuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Gdańsk oraz skup domów Gdańsk – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o nowe tereny. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gdańsk pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gdańsk to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym terminie oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – do ręki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gdańsk to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Gdańsk prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy dokument, w którym opisane są główne pozytywy i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się ceny skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Gdańsk, skup domów Gdańsk i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Gdańsk. Nabędziemy również dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd i jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk najczęściej uiszcza opłatę w formie gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający wolałby wpłatę przelewem, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Gdańsk w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ