Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Olkusz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Olkusz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Olkusz to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych problemów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Olkusz. To my przejmiemy sprzedanie działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Olkusz proponuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Olkusz oraz skup domów Olkusz – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Olkusz może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Olkusz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Olkusz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Olkusz to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie należności – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Olkusz to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Olkusz przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, określa kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Olkusz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Olkusz, skup domów Olkusz i skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Olkusz. Odkupimy również mieszkanie do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później sprzedania z profitem, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera kolejny etap procesu – spotkanie u notariusza. Czas wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku umówienia daty wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Olkusz zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze trzeba będzie czekać miesiącami. W sytuacji, gdy sprzedający wolałby opłatę na konto bankowe, środki przelewane są na podany numer konta – również podczas wizyty u notariusza. Środki zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Olkusz w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ