Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brusy

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Brusy – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Brusy to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Brusy. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Brusy zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Brusy oraz skup domów Brusy – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o kolejne lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Brusy cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brusy udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Brusy – jak to działa?

  Skup nieruchomości Brusy to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena napotka się z akceptem klienta, w umówionym czasie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie należności – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Brusy to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Brusy wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan mieszkania na fotografiach i redagujemy raport, w którym przedstawione zostają najistotniejsze atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Brusy dzieli się skup mieszkań za gotówkę Brusy, skup domów Brusy a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Brusy. Kupimy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty planowany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do właściciela – absolutnie nikogo nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dojazd oraz wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Odbiór pieniędzy to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brusy najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W razie, gdy kontrahent życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Brusy w trakcie zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ