Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pogorzela

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pogorzela – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Pogorzela to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć tych problemów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Pogorzela. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, zwalniając sprzedających z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Pogorzela gwarantuje uczciwą kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Pogorzela i skup domów Pogorzela – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie oferty o nowe lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pogorzela cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pogorzela pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pogorzela – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Pogorzela to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja zetknie się z zgodą sprzedającego, w ustalonym dniu i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już u notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Pogorzela to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie gruntu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Pogorzela przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, określa kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pogorzela obejmuje skup mieszkań za gotówkę Pogorzela, skup domów Pogorzela i skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Pogorzela. Nabędziemy także mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę i odsprzedania z profitem, stąd z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin spotkania zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dojazd oraz jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie należności to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pogorzela zazwyczaj uiszcza należność w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent preferowałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również w czasie spotkania u notariusza. Należności zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę otrzymania ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Pogorzela w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ