Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Skórcz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Skórcz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Skórcz to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest trudnym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Skórcz. To my zaangażujemy się w przekazanie działki końcowemu klientowi, odciążając Cię z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Skórcz proponuje uczciwą kwotę odkupu działki. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Skórcz i skup domów Skórcz – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze obszary. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Skórcz cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Skórcz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Skórcz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Skórcz to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z aprobatą kontrahenta, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Skórcz to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie gruntu zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Skórcz wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym opisane są najważniejsze plusy a także negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, określa wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Skórcz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Skórcz, skup domów Skórcz oraz skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy pomoc, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Skórcz. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, stąd chętnie nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż oraz wszystkich innych problemów. Zwolnimy Cię również z obowiązku dogadania daty spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Skórcz zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Wręczenie gotówki bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy właściciel preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Skórcz w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ