Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Białogard

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Białogard – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Białogard to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Białogard. To my zaangażujemy się w odsprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Białogard zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Białogard i skup domów Białogard – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o kolejne lokalizacje. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Białogard cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Białogard udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Białogard – 5 kroków

  Skup nieruchomości Białogard to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena zetknie się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym dniu oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Białogard to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Białogard prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają główne plusy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się ceny skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Białogard podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Białogard, skup domów Białogard a także skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Białogard. Skupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a później sprzedaży z profitem, stąd chętnie zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej przenosi nas na kolejny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i wszelkich trudności. Zwolnimy Cię także z obowiązku umówienia terminu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Białogard zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy musieli czekać bez końca. W sytuacji, jeśli właściciel preferuje opłatę przelewem, środki wpłacane są na określony numer konta – również w trakcie spotkania u notariusza. Środki najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Białogard w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ