Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zakopane

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zakopane – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zakopane to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Zakopane. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Zakopane oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Zakopane oraz skup domów Zakopane – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o dalsze rynki. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zakopane cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zakopane pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zakopane – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zakopane to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptem klienta, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zakopane to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zakopane prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty oraz wady wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się wartości skupu a jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zakopane podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zakopane, skup domów Zakopane a także skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Zakopane. Skupimy także mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept propozycji cenowej inicjuje następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż oraz innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku dogadania daty spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zakopane najczęściej wręcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli klient preferowałby wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – także podczas wizyty u notariusza. Należności zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Zakopane w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ