Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świecie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świecie – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Świecie to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie jest trudnym zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Świecie. To my przejmiemy przekazanie domu finalnemu klientowi, wyręczając Cię z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Świecie proponuje uczciwą kwotę odkupu działki. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Świecie oraz skup domów Świecie – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Świecie może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świecie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świecie – jak to działa?

  Skup nieruchomości Świecie to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja spotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Świecie to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Świecie przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty a także wady wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na podstawie dostarczonych raportów, proponuje cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świecie dzieli się skup mieszkań za gotówkę Świecie, skup domów Świecie oraz skup gruntów. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Świecie. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo a także wszelkich problemów. Odciążymy Państwa też z konieczności umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świecie najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas wizyty u notariusza. Otrzymanie należności od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy kontrahent życzy sobie wpłatę przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Świecie w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty jak i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ