Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Żary

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Żary – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Żary to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich problemów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Żary. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości ostatecznemu klientowi, odciążając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Żary proponuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Żary oraz skup domów Żary – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Żary cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Żary rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Żary – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Żary to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Żary to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Żary przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne pozytywy i wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Żary dzieli się skup mieszkań za gotówkę Żary, skup domów Żary oraz skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Żary. Skupimy także dom do generalnego odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa też z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Żary zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to brak obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli klient życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Żary w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ