Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kalety

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kalety – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kalety to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Kalety. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając sprzedających z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kalety gwarantuje uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kalety i skup domów Kalety – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie działalności o następne tereny. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kalety może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kalety pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kalety – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kalety to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptacją klienta, w zaplanowanym dniu i we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie należności – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kalety to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kalety prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najistotniejsze zalety a także minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, proponuje wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu a jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listem bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kalety obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kalety, skup domów Kalety a także skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Kalety. Nabędziemy również nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedania z profitem, stąd bez problemu nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz wszelkich problemów. Wyręczymy Cię też z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kalety najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę trzeba będzie czekać bez końca. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie opłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na podany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Kalety w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty i dbamy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ