Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pruchnik

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pruchnik – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pruchnik to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Pruchnik. To my przejmiemy przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Pruchnik zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pruchnik oraz skup domów Pruchnik – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Pruchnik cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pruchnik udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pruchnik – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pruchnik to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z akceptacją sprzedającego, w umówionym terminie i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pruchnik to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Pruchnik przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe zalety a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie zgromadzonych raportów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pruchnik dzieli się skup mieszkań za gotówkę Pruchnik, skup domów Pruchnik oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Pruchnik. Nabędziemy również mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas wizyty planowany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Przekazanie gotówki

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pruchnik zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli sprzedający woli opłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Pruchnik w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa gestii. Redagujemy umowę oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ