Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Podkowa Leśna

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Podkowa Leśna – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Podkowa Leśna to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko wymagającym czasu. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich kłopotów, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Podkowa Leśna. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna gwarantuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Podkowa Leśna i skup domów Podkowa Leśna – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o dalsze rynki. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Podkowa Leśna pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna – 5 kroków

  Skup nieruchomości Podkowa Leśna to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Podkowa Leśna to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Podkowa Leśna prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają główne zalety a także negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych zapisów, proponuje wartość odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą ceny skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna obejmuje skup mieszkań za gotówkę Podkowa Leśna, skup domów Podkowa Leśna i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Podkowa Leśna. Nabędziemy również mieszkanie do generalnego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a później odsprzedania z zyskiem, a więc bez problemu zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień spotkania umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie żadnego nie narzucamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także innych trudności. Wyręczymy Cię też z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Podkowa Leśna najczęściej wręcza należność w postaci gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na należności będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W przypadku, jeśli klient preferowałby opłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – również podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności określi klient, dzięki skup mieszkań Podkowa Leśna w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ