Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pasłęk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pasłęk – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pasłęk to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa niełatwym zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Pasłęk. To my przejmiemy sprzedaż domu końcowemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Pasłęk oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Pasłęk i skup domów Pasłęk – o nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o kolejne tereny. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pasłęk cieszy się zaufaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pasłęk rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pasłęk – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pasłęk to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta spotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym terminie i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Pasłęk to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie gruntu zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Pasłęk prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym przedstawione są najważniejsze zalety i wady danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na gruncie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję odnośnie wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pasłęk obejmuje skup mieszkań za gotówkę Pasłęk, skup domów Pasłęk i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Pasłęk. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedania z profitem, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo i jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pasłęk zawsze wręcza należność w formie gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli kontrahent wolałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie wizyty u notariusza. Należności najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Pasłęk w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ