Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gliwice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gliwice – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Gliwice to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być nieprostym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Gliwice. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice gwarantuje uczciwą kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Gliwice oraz skup domów Gliwice – o nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o następne tereny. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice cieszy się rekomendacją wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gliwice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Gliwice to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta zetknie się z akceptacją klienta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gliwice to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Gliwice wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są główne plusy a także wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, ustala kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Gliwice, skup domów Gliwice i skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Gliwice. Kupimy też mieszkanie do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a następnie odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na paliwo oraz wszelkich trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice zawsze uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli klient preferowałby opłatę przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Gliwice w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ