Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dębica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dębica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dębica to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych problemów, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Dębica. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dębica gwarantuje niezaniżoną wycenę domu. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Dębica i skup domów Dębica – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie oferty o dalsze tereny. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dębica cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dębica pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dębica – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dębica to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia podamy cenę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zgodą klienta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Dębica to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Dębica prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze plusy oraz minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Dębica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Dębica, skup domów Dębica oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Dębica. Odkupimy też dom do generalnego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd z ochotą kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór należności to wyczekiwany etap w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dębica najczęściej uiszcza opłatę w formie gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Przyjęcie należności od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, środki uiszczane są na podany numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Należności zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Dębica w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ