Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Głubczyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Głubczyce – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Głubczyce to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę zdaje się być niełatwym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Głubczyce. To my zaangażujemy się w przekazanie mieszkania finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Głubczyce gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Głubczyce oraz skup domów Głubczyce – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie oferty o kolejne rynki. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Głubczyce może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Głubczyce udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Głubczyce – jak to działa?

  Skup nieruchomości Głubczyce to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z aprobatą kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie należności – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Głubczyce to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Głubczyce przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze plusy i negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych raportów, określa kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Głubczyce podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Głubczyce, skup domów Głubczyce a także skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Głubczyce. Odkupimy też mieszkanie która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd bez problemu nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept oferty cenowej otwiera drugi etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Czas spotkania ustalany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Głubczyce zwykle uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy musieli czekać miesiącami. W sytuacji, jeśli sprzedający życzy sobie opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Głubczyce w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ