Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oborniki Śląskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oborniki Śląskie – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Oborniki Śląskie to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć wymienionych problemów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Oborniki Śląskie. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki Śląskie gwarantuje adekwatną wycenę działki. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Oborniki Śląskie oraz skup domów Oborniki Śląskie – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie aktywności o nowe obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki Śląskie może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oborniki Śląskie rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki Śląskie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Oborniki Śląskie to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym czasie i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już u notariusza nastąpi wręczenie należności – w formie gotówki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Oborniki Śląskie to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie gruntu poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Oborniki Śląskie prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy raport, w którym opisane zostają najważniejsze zalety i mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie przekazanych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki Śląskie podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Oborniki Śląskie, skup domów Oborniki Śląskie oraz skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Oborniki Śląskie. Kupimy też mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę i sprzedania z profitem, a więc chętnie nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszelkich trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Wypłata gotówki to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki Śląskie zawsze uiszcza wpłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający wolałby wpłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na określony numer konta – również w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Oborniki Śląskie w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ