Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wołomin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wołomin – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wołomin to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć wymienionych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Wołomin. To my zaangażujemy się w przekazanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Wołomin proponuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Wołomin oraz skup domów Wołomin – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o następne obszary. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Wołomin może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wołomin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wołomin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Wołomin to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena napotka się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym dniu i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Wołomin to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Wołomin przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione są najważniejsze zalety a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, proponuje wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Wołomin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Wołomin, skup domów Wołomin oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Wołomin. Skupimy również dom do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas spotkania ustalany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia terminu wizyty u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie należności to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wołomin zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać przez długi czas. W przypadku, jeżeli sprzedający woli wpłatę przelewem, należności przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Wołomin w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ