Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zawiercie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zawiercie – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zawiercie to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć takich problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Zawiercie. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zawiercie gwarantuje adekwatną wycenę nieruchomości. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Zawiercie oraz skup domów Zawiercie – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zawiercie może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zawiercie pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawiercie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zawiercie to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta napotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie należności – w postaci gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Zawiercie to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie gruntu poprzedzone jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zawiercie prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym opisane są główne pozytywy a także wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie dostarczonych zapisów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację dotyczącą ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawiercie obejmuje skup mieszkań za gotówkę Zawiercie, skup domów Zawiercie a także skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Zawiercie. Odkupimy też nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie i sprzedaży z profitem, a więc z ochotą kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na następny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty umawiany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo oraz jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Cię również z obowiązku umówienia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór gotówki to najmilszy krok w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zawiercie zwykle wręcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas spotkania u notariusza. Otrzymanie należności bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to brak obaw, że coś będzie nieuczciwe czy też na należności trzeba będzie czekać tygodniami. W razie, gdy kontrahent wolałby wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Zawiercie w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ