Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mikstat

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mikstat – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mikstat to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Mikstat. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu końcowemu nabywcy, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Mikstat oferuje uczciwą kwotę odkupu działki. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Mikstat oraz skup domów Mikstat – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie oferty o kolejne obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mikstat może poszczycić się uznaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mikstat udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mikstat – jak to działa?

  Skup nieruchomości Mikstat to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym czasie i w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Mikstat to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Mikstat przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają najistotniejsze plusy i negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu i jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem czy też podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mikstat dzieli się skup mieszkań za gotówkę Mikstat, skup domów Mikstat i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Mikstat. Kupimy także dom do generalnego remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Państwa także z obowiązku ustalenia daty wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mikstat zawsze uiszcza należność pod postacią gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Przyjęcie należności bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, jeśli kontrahent preferowałby uiszczenie należności przelewem, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję przekazania należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Mikstat w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ