Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pieszyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pieszyce – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pieszyce to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie takich problemów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Pieszyce. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, zwalniając właścicieli z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Pieszyce oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Pieszyce i skup domów Pieszyce – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pieszyce cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pieszyce pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pieszyce – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pieszyce to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pieszyce to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Pieszyce przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są najistotniejsze pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych zapisów, proponuje wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pieszyce podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pieszyce, skup domów Pieszyce a także skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Pieszyce. Kupimy również dom z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż oraz wszelkich trudności. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pieszyce zwykle przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór należności bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Pieszyce w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ