Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świerzawa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świerzawa – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Świerzawa to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Świerzawa. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Świerzawa gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Świerzawa oraz skup domów Świerzawa – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie działalności o nowe tereny. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Świerzawa może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świerzawa pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świerzawa – jak to działa?

  Skup nieruchomości Świerzawa to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym terminie oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym nastąpi wręczenie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Świerzawa to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Świerzawa wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są główne pozytywy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świerzawa obejmuje skup mieszkań za gotówkę Świerzawa, skup domów Świerzawa i skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Świerzawa. Skupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc bez problemu zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i innych trudności. Zwolnimy Cię także z obowiązku ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najmilszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świerzawa zawsze uiszcza należność pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór gotówki od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, jeżeli sprzedający preferowałby wpłatę przelewem, należności wpłacane są na podany numer konta – tak samo podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Świerzawa w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację jak i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ