Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Osiek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Osiek – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Osiek to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę zdaje się być trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Osiek. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Osiek zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu działki. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Osiek i skup domów Osiek – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie aktywności o dalsze obszary. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Osiek może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Osiek rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Osiek – 5 kroków

  Skup nieruchomości Osiek to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym dniu i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Osiek to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie gruntu rozpoczęte jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Osiek wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym opisane są główne zalety oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listem lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Osiek obejmuje skup mieszkań za gotówkę Osiek, skup domów Osiek oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Osiek. Odkupimy także dom do generalnego odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd chętnie nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest razem z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na podróż a także innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Osiek najczęściej wręcza należność w postaci gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli klient wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Osiek w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ