Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Luboń

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Luboń – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Luboń to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie jest niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Luboń. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając sprzedających z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Luboń proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Luboń i skup domów Luboń – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze rynki. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Luboń cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Luboń udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Luboń – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Luboń to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptem sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Luboń to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Luboń przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają główne pozytywy i minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na bazie dostarczonych raportów, proponuje kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się wartości skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Luboń podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Luboń, skup domów Luboń i skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Luboń. Odkupimy także dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a później odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Dzień wizyty umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie żadnego nie określamy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i innych niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Luboń zazwyczaj uiszcza opłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy kontrahent wolałby opłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Luboń w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ