Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowe

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowe – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Nowe to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę jest ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Nowe. To my przejmiemy odsprzedanie domu finalnemu klientowi, odciążając sprzedających z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe oferuje niezaniżoną wycenę mieszkania. Akcept właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Nowe i skup domów Nowe – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie oferty o następne obszary. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowe rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowe – jak to działa?

  Skup nieruchomości Nowe to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z aprobatą klienta, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Nowe to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Nowe przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach a także redagujemy dokument, w którym nakreślone są najważniejsze plusy i minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych zapisów, określa kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowe podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Nowe, skup domów Nowe oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Nowe. Skupimy też dom z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie i sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd i innych problemów. Zwolnimy Państwa także z obowiązku ustalenia daty wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najmilszy etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe zazwyczaj wręcza opłatę w postaci gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na podany numer konta – również w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Środki najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Nowe w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ