Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bodzentyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bodzentyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Bodzentyn to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Bodzentyn. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Bodzentyn oferuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Bodzentyn i skup domów Bodzentyn – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie oferty o następne lokalizacje. Ofertę współpracy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część Polski, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Bodzentyn cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bodzentyn udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bodzentyn – jak to działa?

  Skup nieruchomości Bodzentyn to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja spotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Bodzentyn to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Bodzentyn prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają kluczowe pozytywy a także minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na gruncie przekazanych raportów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bodzentyn podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Bodzentyn, skup domów Bodzentyn i skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Bodzentyn. Skupimy też nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę i sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na kolejny etap procesu – spotkanie u notariusza. Termin wizyty planowany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż i jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Państwa także z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wypłata gotówki to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bodzentyn zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, gdy klient woli opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Bodzentyn w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty jak i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ