Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kudowa-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kudowa-Zdrój – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kudowa-Zdrój to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim wyzwaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć tych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kudowa-Zdrój. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania ostatecznemu nabywcy, odciążając sprzedających z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kudowa-Zdrój oferuje uczciwą propozycję cenową domu. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Kudowa-Zdrój oraz skup domów Kudowa-Zdrój – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze tereny. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kudowa-Zdrój cieszy się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kudowa-Zdrój pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kudowa-Zdrój – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kudowa-Zdrój to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena zetknie się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie zapłaty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kudowa-Zdrój to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kudowa-Zdrój przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają kluczowe plusy i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych zapisów, proponuje kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kudowa-Zdrój dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kudowa-Zdrój, skup domów Kudowa-Zdrój oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Kudowa-Zdrój. Skupimy także dom do generalnego odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię też z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kudowa-Zdrój zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać tygodniami. W razie, gdy właściciel preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Kudowa-Zdrój w ciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ