Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wejherowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wejherowo – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Wejherowo to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Wejherowo. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo gwarantuje adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Wejherowo i skup domów Wejherowo – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o kolejne tereny. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część Polski, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wejherowo rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Wejherowo to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Wejherowo to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie gruntu zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Wejherowo wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan domu na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są najważniejsze pozytywy oraz negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych dokumentów, proponuje wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wejherowo, skup domów Wejherowo a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Wejherowo. Kupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo zwykle przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Otrzymanie gotówki od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy musieli oczekiwać bez końca. W przypadku, jeśli sprzedający wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Wejherowo w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ