Masz niespłacone
zadłużenie – pomożemy Ci
wyjść z tarapatów finansowych

Coraz częściej śni Ci się komornik? Może to oznaczać zbliżające się problemy.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Nasza oferta to skup nieruchomości z komornikiem – cała Polska

  Kiedy komornik może zająć Twoją nieruchomość?

  Przede wszystkim wtedy, kiedy unikasz płacenia zobowiązań finansowych, które zostały zabezpieczone nieruchomością. Jednym z najczęstszych przykładów jest kredyt hipoteczny, wzięty na zakup domu lub mieszkania. Jeśli z jakichś powodów nie jesteś w stanie płacić terminowo rat i nie została zawarta ugoda z bankiem, do akcji może wkroczyć komornik. Podejmie on działania zmierzające do tego, aby zlicytować Twoją nieruchomość i za uzyskane pieniądze, spłacić przynajmniej część długu.

  Czy można uniknąć komornika?

  Oczywiście że tak. Jest kilka sposobów. Jeden z nich to spłata zadłużenia w całości lub części. Skąd jednak wziąć na to pieniądze? Na przykład ze sprzedaży swojego mieszkania lub domu. Skup mieszkań z komornikiem to jedna z niewielu takich ofert na rynku. Jest ona dedykowana wszystkim którzy chcą uniknąć poważnych problemów finansowych i przepadku swojej nieruchomości na rzecz banku. Sprzedając ją nam, otrzymają Państwo pieniądze, które będzie można przeznaczyć np. na spłatę zobowiązań finansowych.

  Jakie korzyści daje szybki skup mieszkań z komornikiem?

  Błyskawiczna gotówka do ręki

  Decydując się na tę opcję, możesz liczyć na szybką wypłatę pieniędzy do ręki. Przeznaczysz je na dowolny cel, choć oczywistym wyborem wydaje się być spłata zadłużenia.

  Kompleksowa obsługa prawna

  Zajmiemy się przygotowaniem wszystkich dokumentów, które są konieczne do zawarcia umowy na skup nieruchomości z komornikiem i umówimy spotkanie u notariusza.

  Atrakcyjna wycena nieruchomości

  Nikt inny nie zaoferuje Ci tak wysokich cen za skup mieszkań z komornikiem jak nasza firma. Przekonaj się o tym i zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę nieruchomości.

  Jak uzyskać dodatkowe informacje o skupie nieruchomości z komornikiem?

  Jeżeli podoba Ci się nasza oferta i jesteś w sytuacji, w której chciałbyś z niej skorzystać, zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz wszystkie szczegóły dotyczące warunków realizowania transakcji, jak również dokumentów, które powinieneś nam przedstawić. Nasz pracownik poinformuje również o najszybszym możliwym terminie przeprowadzenia inspekcji nieruchomości, która jest konieczna do przygotowania oferty cenowe na jej odkup.

  Ile płacimy za skup nieruchomości z komornikiem?

  Muszą Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że wartość nieruchomości z komornikiem każdorazowo jest wyceniana indywidualne. To konieczne, ponieważ każdy przypadek naszych klientów jest inny. Część osób może mieć niewielkie zadłużenie, z kolei dług innych osób może przekraczać nawet połowę wartości mieszkania. Abyśmy mogli rzetelnie przygotować propozycję odkupu, konieczne jest dostarczenie nam wszystkich dokumentów, związanych z zadłużeniem. Mogą to być umowy kredytowe i pożyczkowe, wyciągi z konta, salda, potwierdzenia wpłat lub wezwania do zapłaty. Pozwoli nam to dokładnie obliczyć wartość długu pozostałego do spłaty.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ