Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Będzin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Będzin – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Będzin to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie bywa trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Będzin. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki ostatecznemu klientowi, odciążając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Będzin gwarantuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Będzin i skup domów Będzin – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o dalsze tereny. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Będzin cieszy się zaufaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Będzin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Będzin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Będzin to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Będzin to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Będzin prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym opisane są najistotniejsze zalety i mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych dokumentów, proponuje wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje informację odnośnie wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Będzin mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Będzin, skup domów Będzin a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Będzin. Skupimy też mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a później sprzedania z profitem, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje drugi etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania umawiany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia czasu spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Będzin zwykle przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy klient preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wypłaty należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Będzin w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ