Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jutrosin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Jutrosin – szybka transakcja

Skup nieruchomości Jutrosin to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Jutrosin. To my weźmiemy na siebie sprzedanie działki ostatecznemu klientowi, wyręczając właścicieli z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Jutrosin zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

Skup mieszkań Jutrosin i skup domów Jutrosin – kim jesteśmy?

Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o następne tereny. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Jutrosin może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jutrosin rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Jutrosin – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Jutrosin to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja zetknie się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym terminie i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź przelewem.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jutrosin to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Nabycie mieszkania rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Jutrosin prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych raportów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się kwoty skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może odbyć się telefonicznie, listem lub w czasie umówionej wizyty.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Jutrosin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Jutrosin, skup domów Jutrosin oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Jutrosin. Nabędziemy także dom która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

Spotkanie w kancelarii notarialnej

Akceptacja oferty cenowej inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na podróż a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jutrosin zwykle przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy właściciel woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Jutrosin w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

Ograniczone formalności

Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz dbamy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ