Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobrzany

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobrzany – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dobrzany to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć tych kłopotów, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Dobrzany. To my przejmiemy przekazanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzany proponuje adekwatną kwotę odkupu domu. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Dobrzany i skup domów Dobrzany – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzany może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobrzany rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzany – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dobrzany to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą możemy nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie należności – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dobrzany to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu zainicjowane jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Dobrzany przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze plusy i wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych dokumentów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzany podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Dobrzany, skup domów Dobrzany i skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Dobrzany. Odkupimy też dom do generalnego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego chętnie zakupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej rozpoczyna następny etap procesu – wizytę u notariusza. Termin wizyty planowany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo i wszystkich innych problemów. Odciążymy Cię też z konieczności dogadania daty wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzany zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie gotówki od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli klient preferuje wpłatę przelewem, środki uiszczane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Dobrzany w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ