Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pszczyna

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pszczyna – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pszczyna to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Pszczyna. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania ostatecznemu nabywcy, odciążając Cię z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pszczyna zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową domu. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Pszczyna oraz skup domów Pszczyna – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Pszczyna może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pszczyna rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pszczyna – 5 kroków

  Skup nieruchomości Pszczyna to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja napotka się z aprobatą kontrahenta, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Pszczyna to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu rozpoczęte jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Pszczyna przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają kluczowe atuty i wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie zgromadzonych raportów, ustala wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może nastąpić przez telefon, listem lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pszczyna dzieli się skup mieszkań za gotówkę Pszczyna, skup domów Pszczyna i skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Pszczyna. Skupimy także mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc z ochotą zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię też z konieczności umówienia czasu wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pszczyna zazwyczaj wręcza należność w postaci gotówki, podczas wizyty u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W sytuacji, jeśli sprzedający woli opłatę przelewem, środki przelewane są na określony numer konta – również podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Pszczyna w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ