Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jedlina-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Jedlina-Zdrój – szybka transakcja

Skup nieruchomości Jedlina-Zdrój to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę zdaje się być trudnym zadaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Jedlina-Zdrój. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Jedlina-Zdrój proponuje uczciwą wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

Skup mieszkań Jedlina-Zdrój oraz skup domów Jedlina-Zdrój – o nas

Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o następne rynki. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Jedlina-Zdrój cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jedlina-Zdrój pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Jedlina-Zdrój – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Jedlina-Zdrój to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta spotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym dniu i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – do ręki lub przelewem.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jedlina-Zdrój to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Odkupienie domu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Jedlina-Zdrój prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne atuty i wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, ustala kwotę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Jedlina-Zdrój dzieli się skup mieszkań za gotówkę Jedlina-Zdrój, skup domów Jedlina-Zdrój i skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Jedlina-Zdrój. Nabędziemy również mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę i sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością kupimy mieszkanie w każdym stanie.

Wizyta w kancelarii notarialnej

Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca i innych problemów. Wyręczymy Państwa także z obowiązku ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

Przekazanie gotówki

Wypłata pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jedlina-Zdrój zawsze przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Należności zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą formę przekazania ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Jedlina-Zdrój w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

Same niezbędne formalności

Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz dbamy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ