Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zawadzkie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zawadzkie – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Zawadzkie to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie bywa niełatwym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Zawadzkie. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Zawadzkie gwarantuje uczciwą wycenę działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym przekazaniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Zawadzkie i skup domów Zawadzkie – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne obszary. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zawadzkie cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zawadzkie rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawadzkie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zawadzkie to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z akceptem właściciela, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Zawadzkie to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Zawadzkie wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan domu na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne zalety a także negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie przekazanych raportów, określa cenę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może odbyć się telefonicznie, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawadzkie podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zawadzkie, skup domów Zawadzkie oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Zawadzkie. Odkupimy także dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a następnie sprzedania z zyskiem, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na paliwo a także wszystkich innych trudności. Odciążymy Państwa również z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór należności

  Odbiór należności to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zawadzkie najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze trzeba będzie czekać bez końca. W sytuacji, gdy klient preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę przekazania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Zawadzkie w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ