Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Recz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Recz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Recz to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć takich niedogodności, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Recz. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Recz zawsze przedstawia uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Recz i skup domów Recz – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie oferty o nowe lokalizacje. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Recz może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Recz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Recz – 5 kroków

  Skup nieruchomości Recz to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptem właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – do ręki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Recz to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie gruntu poprzedzone jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Recz wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan domu na zdjęciach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są kluczowe zalety i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Recz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Recz, skup domów Recz i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Recz. Odkupimy również dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później odsprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo i wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Recz zwykle przekazuje należność w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy sprzedający preferuje opłatę poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Recz w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ