Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę jest ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć tych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle. To my przejmiemy odsprzedanie domu końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle gwarantuje niezaniżoną wycenę działki. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle oraz skup domów Kędzierzyn-Koźle – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie aktywności o następne tereny. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą możemy przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena spotka się z aprobatą właściciela, w ustalonym czasie i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kędzierzyn-Koźle to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są kluczowe zalety a także wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych zapisów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego akcept determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kędzierzyn-Koźle, skup domów Kędzierzyn-Koźle i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Kędzierzyn-Koźle. Odkupimy też nieruchomość do gruntownego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd i innych trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle zazwyczaj uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli klient życzy sobie wpłatę przelewem, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ