Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pieńsk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pieńsk – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pieńsk to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Pieńsk. To my zaangażujemy się w przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pieńsk gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Pieńsk oraz skup domów Pieńsk – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o następne obszary. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pieńsk cieszy się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pieńsk rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pieńsk – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Pieńsk to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym terminie i w określonej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Pieńsk to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pieńsk przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne zalety i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych raportów, proponuje wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pieńsk mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Pieńsk, skup domów Pieńsk i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Pieńsk. Odkupimy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, dlatego chętnie zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej przenosi nas na następny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie nikogo nie wskazujemy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo a także innych trudności. Zwolnimy Państwa także z konieczności dogadania daty wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pieńsk zawsze przekazuje opłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na należności będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy sprzedający wolałby uiszczenie należności na konto bankowe, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Pieńsk w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa powinności. Redagujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ