Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowogród

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowogród – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Nowogród to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Nowogród. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Nowogród zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Nowogród i skup domów Nowogród – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o następne obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nowogród może pochwalić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowogród pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowogród – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowogród to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowogród to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Nowogród prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze pozytywy i wady danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowogród podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Nowogród, skup domów Nowogród a także skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Nowogród. Odkupimy też nieruchomość do generalnego odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin wizyty zaplanowywany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona blisko kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na paliwo a także innych problemów. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania daty wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowogród najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór należności od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na wskazany numer konta – także podczas wizyty w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności określi klient, dzięki skup mieszkań Nowogród w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i dbamy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ