Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Staw

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowy Staw – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Nowy Staw to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Nowy Staw. To my przejmiemy sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Staw gwarantuje adekwatną wycenę domu. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Nowy Staw oraz skup domów Nowy Staw – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe rynki. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, by ocenić nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Staw może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowy Staw pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Staw – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowy Staw to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena zetknie się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Nowy Staw to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie domu rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Nowy Staw prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas spotkania utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają główne pozytywy oraz wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych materiałów, proponuje wartość skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może nastąpić przez telefon, listem lub osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Staw dzieli się skup mieszkań za gotówkę Nowy Staw, skup domów Nowy Staw oraz skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Nowy Staw. Nabędziemy również mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a później sprzedaży z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera następny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Dzień wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd oraz wszelkich niedogodności. Odciążymy Państwa również z obowiązku umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Staw zwykle wręcza wpłatę w formie gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli sprzedający preferowałby wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na podany numer konta – również podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wręczenia należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowy Staw w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ