Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Golina

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Golina – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Golina to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest trudnym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Golina. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki końcowemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Golina oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Golina oraz skup domów Golina – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie działalności o dalsze lokalizacje. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Golina może pochwalić się uznaniem wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Golina rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Golina – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Golina to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta spotka się z akceptem kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – do ręki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Golina to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Golina wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze zalety i minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych materiałów, ustala kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Golina dzieli się skup mieszkań za gotówkę Golina, skup domów Golina a także skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Golina. Kupimy również dom do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Golina zawsze uiszcza należność w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli kontrahent woli wpłatę przelewem, należności przelewane są na wskazany numer konta – także w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Należności zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Golina w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ