Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tłuszcz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tłuszcz – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Tłuszcz to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Tłuszcz. To my przejmiemy sprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Tłuszcz gwarantuje uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Tłuszcz oraz skup domów Tłuszcz – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie oferty o kolejne rynki. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Tłuszcz może pochwalić się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tłuszcz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tłuszcz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Tłuszcz to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Tłuszcz to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Tłuszcz wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone są główne zalety i wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się wartości skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Tłuszcz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Tłuszcz, skup domów Tłuszcz i skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Tłuszcz. Nabędziemy także nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a następnie odsprzedania z zyskiem, a więc bez problemu zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia ustalany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dojazd a także wszelkich problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tłuszcz zwykle przekazuje należność pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy kontrahent życzy sobie wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – także w czasie wizyty u notariusza. Należności zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Tłuszcz w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ