Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Cybinka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Cybinka – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Cybinka to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych problemów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Cybinka. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu końcowemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka proponuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Cybinka i skup domów Cybinka – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o nowe lokalizacje. Ofertę współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Cybinka udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Cybinka to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja spotka się z akceptem klienta, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Cybinka to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Cybinka wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach i sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają kluczowe plusy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie przekazanych materiałów, określa wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu a jego akcept warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listem czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Cybinka, skup domów Cybinka i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Cybinka. Nabędziemy też nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę i sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia planowany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dojazd a także jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię także z konieczności ustalenia daty wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Cybinka zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli właściciel życzy sobie wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Cybinka w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ