Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ustka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ustka – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ustka to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Ustka. To my przejmiemy przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając Cię z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Ustka zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Ustka i skup domów Ustka – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe rynki. Propozycję pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Ustka cieszy się uznaniem wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ustka rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ustka – 5 kroków

  Skup nieruchomości Ustka to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena napotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ustka to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Ustka prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są kluczowe plusy a także mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie dostarczonych materiałów, ustala cenę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie ceny skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może nastąpić telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ustka podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ustka, skup domów Ustka oraz skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Ustka. Skupimy również nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą zakupimy dom w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd a także innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy punkt w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ustka najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać bez końca. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę na konto bankowe, należności przelewane są na określony numer konta – tak samo podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Ustka w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ