Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mońki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mońki – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Mońki to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Mońki. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Mońki oferuje niezaniżoną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Mońki i skup domów Mońki – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o dalsze tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mońki cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mońki udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mońki – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Mońki to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta zetknie się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Mońki to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Mońki przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty a także negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie zgromadzonych materiałów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie ceny skupu i jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mońki dzieli się skup mieszkań za gotówkę Mońki, skup domów Mońki a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Mońki. Nabędziemy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd chętnie kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i wszelkich niedogodności. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania daty wizyty w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mońki najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy klient preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – również podczas wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję przekazania pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Mońki w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ